Skip Главно менюSkip Класове 2016/2017 уч.г.

ЛогоЛого

Проект "Твоят час"
Оперативна програма "Наука и образование за интелигентен растеж" 2014-2020 г.
Процедура на директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05M20P001-2.004.


Основна цел на проекта е създаване на условия за повишаване на потенциала на учениците и възможностите им за успешно завършване на средното образование чрез допълване, развиване и надграждане на техните знания, умения и компетентности, придобити в рамките на задължителната им подготовка в училище.
За проучване на интересите на учениците прилагаме анкетна карта.

Повече информация можете да намерите на http://tvoiatchas.mon.bg

Фейсбук страница на проект "Твоят час" към Второ основно училище "Димитър Благоев" - тук


Дейности с обучителни затруднения за учебната 2016/2017 г.:

  • "Български език и литература VIII клас", ръководител Росица Йосифова;
  • "Знайко БЕЛ", ръководител Светла Борисова;
  • "Английски език 5 клас", ръководител Красимира Пиперевска;
  • "Английски език 6 клас", ръководител Красимира Пиперевска;
  • "Математика", ръководител Катя Стоянова;
  • "Мой роден език", ръководител Снежанка Попдмитрова;
  • "Математиката не е трудна", ръководител Нина Крекманска;
  • "Родна реч", ръководител Красимира Макатева;
  • "Родно слово", ръководител Десислава Стоилова;
  • "Математика за всеки", ръководител Вера Георгиева;
  • "Подготовка за НВО по БЕЛ", ръководител Ваня Георгиева;
  • "Искам да знам", ръководител Мария Стоилова;
  • "Подготовка за НВО по БЕЛ", ръководител Милена Ковачева.


Дейности по интереси за учебната 2016/2017 г.:

  • "Приятели на историята", ръководител Росица Йосифова;
  • "Българче", ръководител Светла Борисова;
  • "С любов към природата", ръководител Кирилка Куртишева;
  • "Математика, здравей!", ръководител Катя Стоянова;
  • "Арт академия", ръководител Димитринка Андонова;
  • "Опознавам моя свят", ръководител Нина Крекманска;
  • "Работилница за чудеса", ръководител Дафинка Монева;
  • "Арт-дизайн "Вълшебство", ръководител Виолина Стойнева;
  • "Моята здравословна храна - "здрави и силни", ръководител Красимира Макатева;
  • "Любители на природата", ръководител Десислава Стоилова;
  • "Багри - изкуството да творим", ръководител Екатерина Костадинова;
  • "Компютърно моделиране за деца", ръководител Вера Георгиева;
  • "Арт ателие", ръководител Людмила Попова;
  • "Магията на танца", ръководител Ваня Георгиева;
  • "Да бъдеш гражданин", ръководител Мария Стоилова;
  • "Колоездене и спорт", ръководител Венцислав Георгиев;
  • "Малките предприемачи", ръководител Милена Ковачева;
  • "Travelling around the world", ръководител Камелия Барутчиева;
  • "Здрав дух в здраво тяло", ръководител Катя Овнарска.
Skip Календар

Календар

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
Днес понеделник, 21 август 21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Skip Предстоящи събития

Предстоящи събития

Няма предстоящи събития
Skip Полезни връзки